Yapı Kredi'nin yeni podcast kanalı yayında

"Sürdürülebilirliği Konuşalım" kanalında sohbetler serisi dinleyicilerle buluşuyor

Yapı Kredi'nin yeni podcast kanalı yayında
Finans 08 Mayıs 2021 Cumartesi 10:13

İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi, yeni podcast kanalı 'Sürdürülebilirliği Konuşalım' ile dinamik ve kolay anlaşılır bir üslupla hayatın içinden sürdürülebilirlik ipuçlarını dinleyicileriyle buluşturuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, haftalık olarak yayınlanacak programlarla iş dünyasından KOBİ'lere girişimcilerden üniversite öğrencilerine son tüketiciden beyaz yakalı profesyonellere geniş bir kitleye sürdürülebilirlik konusunda fayda sağlayacak bilgilerin paylaşılması hedefleniyor.

Sürdürülebilirliği Konuşalım kanalının ilk bölümü 4 Soruda Sürdürülebilirlik içeriğinde Sürdürülebilirlik nedir?, Sürdürülebilirlik kavramı ne zaman hayatımıza girdi?, Sürdürülebilirliğin bileşenleri nedir? ve Hangi sebepler sürdürülebilirlik kavramının önemini ortaya koymaktadır? soruları yanıtlanırken, pek çok ülkenin sürdürülebilir bir gelecek için yeni politikalar geliştirdiğine dikkat çekiliyor, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları'ndan söz ediliyor.

Ayrıca, YouTube ve Facebook üzerinden canlı olarak yayınlanan ve Yekta Kopan'ın moderatörlüğünde sürdürülebilirliğin önemi ve sürdürülebilir kalkınmanın yarattığı dönüşümün mercek altına alındığı Sürdürülebilirlik Sohbetleri serisi de 'Sürdürülebilirliği Konuşalım podcast kanalında dinleyicilerle buluşuyor.

Kripto paralar neden değer kaybediyor?
Borsa İstanbul güne düşüşle başladı
Kripto para borsası Binance'dan 'Ethereum' açıklaması
Thodex soruşturmasında yeni gelişme
TL, dolar ve euro karşısında değer kaybetmeye devam ediyor
Etiketler: