Süleyman Soylu'dan, Sedat Peker'e videolu yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter mesajında Sedat Peker'in açıklamalarına ilişkin Organize suç örgütleri, gayrinizami harbin en önemli aparatlarından bir tanesidir... açıklaması yaptı.

Süleyman Soylu'dan, Sedat Peker'e videolu yanıt
Siyaset 20 Mayıs 2021 Perşembe 11:00

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki iddialar gündemin bir numralı maddesi olmaya devam ederken karşılıklı tehdit ve suçlamalar da anbean medyaya yansıyor.

Önceki gün TRT Haber Özel canlı yayınında sert açıklamalar yapan Süleyman Soylu, Peker'e ilişkin "Karısının iç çamaşırına sığınan acizler" ifadelerini kullandı.

"SÖYLEDİKLERİ CEVAPSIZ KALACAK SAKIN ZANNETMEYİN"

Sedat Peker, "Kıymetli dostlarım, yarın 7:30 da yeni bir video yayınlayacağım. süslü sülü benimle ilgili TRT'de konuşmalar yapmış. Ancak ben videonun çekimini tamamlamıştım. Söyledikleri cevapsız kalacak sakın zannetmeyin. Pazar günü yayınlayacağım videoda ona hak ettiği her şeyi söyleyeceğim" açıklaması yaptı.'GAYRİNİZAMİ HARP' VURGUSU

Twitter hesabından paylaşımda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Organize suç örgütleri, gayrinizami harbin en önemli aparatlarından bir tanesidir..." notuyla video yayımladı.Özgür Özel'den Bakan Soylu'ya 'görüntü' tepkisi:
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Yeni Anayasa çalışmalarımız tamamlandı
Onursal Adıgüzel'den soruşturma tepkisi
İYİ Partili Lütfü Türkkan'dan 'bekçi' benzetmesi
CHP Sözcüsü Öztrak; Milletimiz hesaplaşmak için sandığı bekliyor
Etiketler: