Rachid Ghezzal: Burada çok mutluyum, harika bir sezon geçirdik

Bu sezon iki kupayı da müzesine götürmeyi başaran Beşiktaş’ın Cezayirli futbolcusu Rachid Ghezzal, Ziraat Türkiye Kupası final maçından sonra samimi açıklamalarda bulundu.

Rachid Ghezzal: Burada çok mutluyum, harika bir sezon geçirdik
Spor 19 Mayıs 2021 Çarşamba 00:45

Beşiktaş'ın Cezayirli futbolcusu Rachid Ghezzal, Ziraat Türkiye Kupası final maçından sonra samimi açıklamalarda bulundu.

Deneyimli oyuncu, Beşiktaş ile aile gibi olduklarının altına çizerek "Burada çok mutluyum, harika bir sezon geçirdik. Geldiğimden beri bir aile ortamındaymışım gibi hissettim. Tüm takım arkadaşlarımın desteğiyle sahada elimden geleni yaptım. Beşiktaş'ta mutluyum ve burada bu hikâyenin devam etmesini istiyorum. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi oynayacağız." İfadelerini kullandı.

Rachid Ghezzal, transferinde kulüp çalışlarının payının büyük olduğunu vurgulayarak "İmza attığım gün İstanbul trafiği çok sıkışıktı. Kulüp çalışanlarımızı motosikletle benim evraklarımı Türkiye Futbol Federasyonuna getirdiler onlara teşekkür etmek lazım." İfadelerine yer verdi.

RachidGhezzal "Leicester City ile henüz görüşmedim ama görüşeceğim. Bakalım neler olacak." İfadeleriyle açıklamalarını sonlandırdı.

İBB, Müjdat Gürsu’nun adının verildiği Silivri’deki stadı yeniledi
Gençlik ve Spor Bakanlığı 19 Mayıs videosunun altına, yine bakanlığın resmi hesabı tarafından destek yanıtı verdi
Beşiktaş 12 yıl sonra hem ligde hem kupada şampiyon oldu.
Beşiktaş Süper Lig’den sonra Ziraat Türkiye Kupası’nı da kazandı
Beşiktaş, Sergen Yalçın'la kupa finali sonrası uzun süreli sözleşme imzalanacak
Etiketler: