Mansur Yavaş’ın tohum desteğinde bulunduğu çiftçi: Umudumuz sensin

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 400 ton tohum desteğinde bulunduğu çiftçilerden Cülük köyü sakini, tohumlar yeşerince Mansur Yavaş'a seslendi; "Sen olmasaydın biz mahvolmuştuk. Buğdaylarımız gitti, yandı. Umudumuz senin verdiğin mercimek, nohut oldu. Umudumuz sensin başkanım. Başka bir umudumuz yok."

Mansur Yavaş’ın tohum desteğinde bulunduğu çiftçi: Umudumuz sensin
Gündem 16 Mayıs 2021 Pazar 15:41

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın tohum desteğinde bulunduğu Haymana ilçesindeki Cülük köyünün çiftçisi, tohumları yeşerince kamera karşısına geçerek Mansur Yavaş'a teşekkür etti.

'UMUDUMUZ SENSİN, BAŞKA BİR UMUDUMUZ YOK'

Mansur Yavaş'a seslenen Cülüklü çiftçi, 'Çiftçilerimize verdiğin mercimek ve nohutlar çok güzel çıktı. Köylüler senden memnun. Şu an tarladayız, tarlada geziyoruz. Köylülerimiz sizi takdir ediyor sayın başkanım. Yapacağın desteklerin devamını istiyoruz. Sen olmasaydın biz mahvolmuştuk. Buğdaylarımız gitti, yandı. Umudumuz senin verdiğin mercimek, nohut'Gelecekte buğday da verirseniz daha iyi olur. Senin verdiğin mercimekler çok güzel çıktı. Umudumuz sensin başkanım. Başka bir umudumuz yok' diye konuştu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, başkentte kırsal kalkınmayı geliştirmek ve yerli üretimi artırmak amacıyla hayata geçirilen destek projesi kapsamında çiftçiye 400 ton "Kırmızı Mercimek Tohumu" dağıtımını Şereflikoçhisar, Bala ve Haymana ilçelerinde gerçekleştirmişti.
Mansur Yavaş’ın tohum desteğinde bulunduğu çiftçi: Umudumuz sensin Mansur Yavaş’ın tohum desteğinde bulunduğu çiftçi: Umudumuz sensin Kemal Kılıçdaroğlu, Akşener'e yapılan sözlü saldırıya tepki gösterdi
Mersin 2. İdare Mahkemesi'nden Atatürk Parkı için umutlandıran karar
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?
Sedat Peker‘in 6. videosunda Erdal Aras detayı dikkat çekti.
Meral Akşener’in İkizdere ziyaretinde vatandaşlar tarafından protesto edildi
Etiketler: