Kiğılı’dan bayrama özel indirim fırsatı

Ürünlerin en kısa sürede ulaşabilmesi için tüm siparişler, 1-2 gün içerisinde kargoya teslim edilerek ücretsiz kargo hizmeti sağlanıyor

Kiğılı’dan bayrama özel indirim fırsatı
Finans 07 Mayıs 2021 Cuma 15:35

İSTANBUL (AA) - Kiğılı, ilkbahar-yaz sezonu ürünlerinde Ramazan Bayramı'na özel "2 T-shirt 89,90 TL, 2 Gömlek 129,90 TL" fırsatı ve ücretsiz kargo hizmeti sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin önde gelen erkek giyim markalarından Kiğılı, 'Zaman; sabretme, paylaşma, dayanışma ve birlikte hareket etme günüdür" diyerek tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Kiğılı, tam kapanma sürecinde tüketiciye destek olmayı sürdürüyor.

Kiğılı, ilkbahar-yaz sezonu ürünlerinde Ramazan Bayramına özel "2 T-shirt 89,90 TL, 2 Gömlek 129,90 TL" fırsatı ve ücretsiz kargo hizmetini kigili.com'da sunuyor.

Kiğılı, tam kapanma boyunca online mağazaları 'kigili.com' ve 'abdullahkigili.com' adreslerinden 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

Ürünlerin en kısa sürede ulaşabilmesi için tüm siparişler, 1-2 gün içerisinde kargoya teslim edilerek ücretsiz kargo hizmeti sağlanıyor.

Bu süreçte online siparişler, şikayet kaydı gibi tüm işlemlerin takip edilmesi ve her türlü soru için 'destek.kigili.com.tr' adresi 7/24 hizmet veriyor.

Kripto paralar neden değer kaybediyor?
Borsa İstanbul güne düşüşle başladı
Kripto para borsası Binance'dan 'Ethereum' açıklaması
Thodex soruşturmasında yeni gelişme
TL, dolar ve euro karşısında değer kaybetmeye devam ediyor
Etiketler: