Gençlik ve Spor Bakanlığı 19 Mayıs videosunun altına, yine bakanlığın resmi hesabı tarafından destek yanıtı verdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın resmi hesabından paylaşılan 19 Mayıs videosunun altına, yine bakanlığın resmi hesabı tarafından destek yanıtı verildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 19 Mayıs videosunun altına, yine bakanlığın resmi hesabı tarafından destek yanıtı verdi
Spor 19 Mayıs 2021 Çarşamba 12:15

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın resmi Twitter hesabından; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda skandal niteliğinde bir paylaşım yapıldı. Bakanlık, "#KanatlarınaGüven" etiketiyle paylaştığı 19 Mayıs videosunun altına bir yorum ekledi. Yorumda bayram için hazırlanan başka bir görselin paylaşıldığı ve "Profile girip baktım epey Atatürk var. Haksızlık etmeyin. Bakanın videosunda da var" ifadelerinin yer aldığı görüldü.

Yapılan paylaşım, kısa bir süre sonra silindi. Paylaşımın ekran görüntülerini alan yurttaşlar, sosyal medyada bakanlığa tepki gösterdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 19 Mayıs videosunun altına, yine bakanlığın resmi hesabı tarafından destek yanıtı verdi Gençlik ve Spor Bakanlığı 19 Mayıs videosunun altına, yine bakanlığın resmi hesabı tarafından destek yanıtı verdi İBB, Müjdat Gürsu’nun adının verildiği Silivri’deki stadı yeniledi
Rachid Ghezzal: Burada çok mutluyum, harika bir sezon geçirdik
Beşiktaş 12 yıl sonra hem ligde hem kupada şampiyon oldu.
Beşiktaş Süper Lig’den sonra Ziraat Türkiye Kupası’nı da kazandı
Beşiktaş, Sergen Yalçın'la kupa finali sonrası uzun süreli sözleşme imzalanacak
Etiketler: